Bereikbaarheid
Is je website onbereikbaar, dan krijg ik direct een melding.
Websites & webshops
Elke maand veilige updates, met vooraf een back-up en daarna een visuele controle. Monitoring houdt je site doorlopend in de gaten. Zo blijft je website snel en veilig, en valt er niets uit elkaar.
Waarom onderhoud
WordPress, plugins en thema’s krijgen continu updates, vaak om beveiligingslekken te dichten. Wie die overslaat, merkt het pas als het misgaat.
Elke maand
Ik beheer je website met WP Umbrella, een professioneel platform voor WordPress-onderhoud. Updates worden niet blind doorgevoerd, maar veilig en gecontroleerd.
Voor elke update wordt een back-up gemaakt, zodat er altijd een weg terug is.
WordPress, plugins en thema’s worden bijgewerkt, inclusief cache en database.
Schermafbeeldingen van vóór en na de update worden automatisch vergeleken. Verschuift er iets, dan zie ik het direct.
Je ontvangt een overzichtelijk rapport van wat er is gedaan.
Doorlopend
Is je website onbereikbaar, dan krijg ik direct een melding.
Wordt je site ineens trager, dan valt dat op voordat bezoekers afhaken.
PHP-fouten worden gesignaleerd, zodat een kapotte functie niet wekenlang onopgemerkt blijft.
Versleutelde back-ups die snel zijn terug te zetten, als geheel of per bestand.
Deze extra beveiliging zit in elk onderhoudspakket, zonder dat je zelf iets hoeft in te stellen. De meeste aanvallen misbruiken bekende lekken in plugins en thema’s, en schade blijft vaak dagen onopgemerkt. Deze laag verkleint die kans flink.
Bekende lekken in plugins en thema’s worden op PHP-niveau geblokkeerd, aangedreven door Patchstack. Ook voordat er een update is.
Een volledig overzicht van elke wijziging aan plugins, gebruikers, instellingen en content. Zo valt een stille inbraak sneller op.
Zelflerende beveiliging die bijvoorbeeld inlogpogingen van bekende kwaadwillende IP-adressen blokkeert voordat ze je site bereiken.
Automatische scans die ingevoegde code en achterdeurtjes in je websitebestanden opsporen.
Pakketten
Drie vaste pakketten, zodat je precies weet wat je krijgt. Alle prijzen gelden per website, per jaar, exclusief btw, en worden jaarlijks vooraf gefactureerd.
Voor eenvoudige bedrijfswebsites.
€249 per jaar
Per website, exclusief btw, jaarlijks vooraf gefactureerd
Voor bedrijven die extra controles en kleine wijzigingen willen.
€349 per jaar
Per website, exclusief btw, jaarlijks vooraf gefactureerd
Alles uit Basis, plus:
Voor bedrijven die extra werk willen maken van de snelheid van hun website.
€449 per jaar
Per website, exclusief btw, jaarlijks vooraf gefactureerd
Alles uit Compleet, plus:
Geschikt voor websites tot 8.000 paginaweergaven en 5 GB dataverkeer per maand. Heb je meer nodig, dan krijg je vooraf een apart voorstel. Geen onverwachte meerkosten.
Vraag dit pakket aan| Wat je krijgt | Basis€249 per jaar | Compleet€349 per jaar | Performance€449 per jaar |
|---|---|---|---|
| Maandelijkse updates met basiscontrole | Ja | Ja | Ja |
| Belangrijke beveiligingsupdates | Ja | Ja | Ja |
| Dagelijkse externe back-ups | Ja | Ja | Ja |
| Bewaking van de bereikbaarheid | Ja | Ja | Ja |
| Beveiliging en malwarecontrole | Ja | Ja | Ja |
| Optimalisatie van afbeeldingen en caching | Automatisch | Automatisch | Uitgebreid |
| Maandelijkse controle van contactformulieren | Nee | Ja | Ja |
| Controle van belangrijke pagina’s en mobiele weergave | Nee | Ja | Ja |
| Kleine inhoudelijke wijzigingen | Op uurbasis | 1 uur per jaar | 1 uur per jaar |
| Snelheidsmeting en verbeterpunten | Nee | Nee | Elk kwartaal |
| Controle van functies na optimalisatie | Nee | Nee | Ja |
Prijzen per website, per jaar, exclusief btw en jaarlijks vooraf gefactureerd.
Nieuwe website
Ik bouw WordPress-websites op maat, rond jouw bedrijf en je klanten. Na de oplevering kun je teksten, foto’s en pagina’s zelf bewerken. Daarna kan onderhoud er direct op aansluiten.
Voor wie
Ook als ik je website niet heb gebouwd. Ik bekijk eerst de staat van je site, zodat we met een gezonde basis beginnen.
Vertel welke website het gaat. Ik bekijk de huidige staat en laat weten wat er nodig is.
Vragen
Verouderde plugins en thema’s zijn de grootste oorzaak van gehackte en kapotte WordPress-websites. Regelmatige, gecontroleerde updates voorkomen dat.
Voor elke update wordt een back-up gemaakt en daarna volgt een visuele controle. Gaat er iets mis, dan herstel ik het of zet ik de back-up terug.
Basis is genoeg voor een eenvoudige bedrijfswebsite. Wil je dat je contactformulieren en belangrijke pagina’s elke maand gecontroleerd worden en af en toe iets laten aanpassen, dan past Compleet. Is snelheid voor jou extra belangrijk, kies dan Performance.
Ja. Elk pakket heeft beveiliging tegen bekende kwetsbaarheden en een malwarecontrole, met een firewall, een activiteitenlog en malwarescans. Volledige veiligheid kan niemand beloven, maar zo verklein je de kans op problemen flink.
Ja, zolang het een WordPress-website is. Ik bekijk eerst de staat van je site en bespreek wat er nodig is.
Ja. In Compleet en Performance zit één uur per jaar voor kleine wijzigingen, zoals teksten, afbeeldingen of contactgegevens. Andere wijzigingen en nieuwe pagina’s gaan op uurbasis.
Basis kost €249, Compleet €349 en Performance €449 per website per jaar, exclusief btw. Je betaalt jaarlijks vooraf. Achterstallig onderhoud of een eerste inrichting bekijk ik vooraf en bespreek ik apart.
Je gaat verder in WhatsApp · Privacy